chevron_left chevron_right
Giriş Kayıt Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
TeamSpeak Nedir ?
Yazar Mesaj

İsimsiz Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin Grubu
Konular: 571
Üyelik Tarihi: 16-09-2017
Rep Puanı: 18
TeamSpeak Nedir ? 28-12-2017, Saat: 16:20    #1

TeamSpeak Nedir ?

Team Speak İnternet yoluyla kaliteli ses iletişimi gerçekleştirebileceğiniz bir programdır. Programın asıl hedefi konferans görüşmelerinin internet ortamında yapılabilmesini sağlamaktır. Ancak günümüzde çevrimiçi oyunlarında vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bir çok oyunda bu özellik oyun içersinde standart olarak bulunmaktadır yalnız gerek serverlere yüklenen ağırlık gereksede oyunlardaki güvenlik ağı sebebi ile bu özellikler birçok oyundan kaldırılmıştır. Bu sebeble oyun içerisinde dostlarınızla sesli olarak iletişime geçebilmek için TeamSpeak programı yardımımıza koşmaktadır.

TeamSpeak programı oyunumuzda bizlere birçok üstünlük sağlamaktadır. Partilerinizde,clanlarınızda dostlarınızla sesli olarak daha süratli bir iletişim kuracağınızdan oyun akışını hızlandırmış ve bu iletişim vasıtası ile ne yapılması gerektiğini daha çabucak sağlamış olursunuz. 
TeamSpeak i nasıl temin edebilirim?
TeamSpeak programı bedava bir programdır yalnız kullanılması için gereken serverler ücretlidir ama Şuan piyasada çoğu bedava sunucu ipleri dolaşmaktadır ama birçoğunda ses kesiklikler ve oyun ortasında sunucunun kapanması gibi durumlar söz konusudur. Ayrıca sunucu çok fazla yüklenildiğinde hiçbir prosedür yapmamaktadır.Tam bu durumda Sen Oyna devreye girerek size özel bir Teamspeak 3 Serveri açarak.Sizin ve dostlarınızın oyun içerisinde ya da dışarısında rahat bir iletişim kurmanızı sağlamaktadır.Team Speak 3.0 ın 2.0 dan farkı nedir?


Codecler yenilendi.Çok daha iyi ses kalitesi.

Esnek,kişiselleştirilebilir izin sistemi

Sekme sistemi ile aynı anda birkaç sunucuda olma

Sekmeli Chat Sistemi

Arkadaş listesi (Ve Çevirimdışı iken mesaj gönderebilme)

Firewall Dostu Dosya gönderimi

Bilgi panosunda BB Code aktif hale getirildi.

Tamamen Özelleştirilebilir Kullanıcı kullanıcı arayüzü

Yeni ses paketleri

Benzersiz plugin desteği

Geliştirilmiş Lisans sistemi

My Account eklendi (Beta İçindir)


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Warez Forum